Співпраця

*8 ПРИЧАЛ — це ваш ідеальний простір, який створений для проведення різноманітних заходів: конференцій та майстер-класів, семінарів та бізнес-зустрічей, артперфомансів та експозиції.

Ми пропонуємо дві конференц-зали на 200 та 100 людей, які обладнані сучасними високотехнологічними можливостями, а також найякісніший сервіс. Ви можете провести у нас презентацію продукту, конференцію, корпоративну чи приватну вечірку, творчий захід, концерт, весільну церемонію, ба навіть зробити пропозицію (так-так, це теж було).

Навіть, якщо у вас недостатньо команди, щоб провести масову подію, або ви не знаєте де знайти необхідну апаратуру, — наш конференц-сервіс допоможе з усіма тонкощами організації. Врахуємо усі ваші побажання: від вибору формату проведення до фотозони й забезпечення гарним настроєм.
Тут може бути ваш івент
Івент хол
chair 600 місць
area 350 м²

Відкритий адаптивний простір для заходів різного формату. Світлий зал з великими вікнами та з гарним панорамним видом на Південний Буг. Зручне зонуванням простору.

Балкон
chair 200 місць
area 180 м²
На окремому балконі, який простягається уздовж івент холу, розташована багатофункціональна камерна локація. Гості зможуть зарядитися енергією річки під час перерви на каву, а захоплені “selfie” учасників додадуть настрій фотозвіту з вашого заходу.
На сходах біля річки
chair до 800 місць
Бажаєте провести захід на сходах просто неба? Нема нічого складного - залиште заявку і ми з вами зв’яжемося.
Бронюйте тут!
Або подзвоніть нам
Бажана зала
Додаткове обладнання та сервіс (не входить у вартість оренди)
Наші менеджери допоможуть вам з організацією та проведенням вашого заходу різної складності на професійному рівні.
Бажана дата та час
Час
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00