Календар
Пресконференція «ПРІОРИТЕТИ МИКОЛАЇВСЬКОГО БІЗНЕСУ. МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020»
02.09 17:00-18:30

На Миколаївщині підприємці створюють коаліцію та формують вимоги до влади. Малий та середній бізнес Миколаївщини створює коаліцію з метою формування вимог до майбутньої місцевої влади, спрямованих на впровадження реформ для прискорення розвитку підприємництва в регіоні.

2 вересня 2020 року о 17:00 на *8 ПРИЧАЛі відбудеться пресконференція щодо презентації проєкту визначення та включення пріоритетів Миколаївського бізнесу у передвиборчі програми кандидатів місцевих виборів 2020. В рамках заходу буде представлено коаліцію малого та середнього бізнесу. Метою регіональної коаліції МСБ стане напрацювання спільних вимог бізнес-спільноти до майбутньої місцевої влади напередодні місцевих виборів у жовтні з метою усунення корупціогенних чинників та прискорення проведення реформ у сфері розвитку підприємництва в Миколаївському регіоні.

Участь у пресконференції візьмуть представники діючих місцевих та регіональних об’єднань малого та середнього бізнесу (МСБ), профспілок та підприємці. Журналісти матимуть змогу поставити свої запитання та поспілкуватися з членами коаліції.

Захід відбудеться в рамках Проєкту USAID, що реалізується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) за участі регіонального партнера проєкту ВГО «Українська асоціація центрів підтримки бізнесу».

Реєстрація на пресконференцію за посиланням.

*(Вхід вільний за умови попередньої акредитації. Захід відбудеться із дотриманням санітарних норм, прохання подбати про наявність особистих засобів захисту).

Адвокасі-кампанія впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Окремі думки, висловлені в публікаціях (під час заходу), відображають особисту позицію авторів і можуть не збігатися з поглядами Уряду США та Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Регіональний партнер проєкту – ВГО «Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу».