Новини
Фестиваль «Mykolaiv ART Week: CONNECT»: open call для митців
25.02.2021

Культурна платформа MY ART і Агенція розвитку Миколаєва оголосили конкурс для художників на участь у виставці фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week. Масштабна культурна подія відбудеться в Миколаєві у квітні в артпросторі *8 ПРИЧАЛ за підтримки США в Україні.

«Концепція проєкту CONNECT полягає в тому, щоб дослідити історію трансформації й суть зв'язків між різними людьми, поколіннями, країнами та культурами», - зазначають організатори.

Тематика CONNECT - це всебічне дослідження і рефлексія на тему трансформації зв'язків сучасного світу в епоху глобальної урбанізації й діджіталізаціі, а також періоду боротьби з новими викликами кліматичними, епідеміологічними, соціальними.

Заявки можуть подавати всі художники, що працюють з темою дослідження соціальних і культурних зв'язків в епоху трансформації світу і подолання нерівності. Вітаються проєкти, створені в період карантину/локдауна і рефлексують на тему мистецтва в епоху самоізоляції. Роботи можуть бути виконані в будь-яких техніках, включаючи віртуальну і доповнену реальність.

Участь безкоштовна. Заявки на участь приймаються до 23 березня включно на електронну пошту: [email protected]