Новини
Микола Капацина розповів історію створення *8 ПРИЧАЛу
10.07.2021
Микола Капацина, засновник та фундатор громадського простору *8 ПРИЧАЛ, розповів про історію створення і плани щодо його подальшого розвитку.

Микола Капацина нагадав, що ще 3 роки тому *8 ПРИЧАЛ був недоглянутою територією річкового вокзалу, який він хотів перетворити культурну локацію з сучасною архітектурою.

Тут був річковий вокзал, який до 2017 року перетворився в занедбану територію. Але ми з командою перетворили це місце в відкрите міський простір, яке називається *8 ПРИЧАЛ. Мені завжди хотілося, щоб Миколаїв став великим культурним, відкритим містом. Місту не вистачало подібних локацій з сучасною архітектурою, де можна було б знайти спілкування за інтересами, було б інклюзивного та безпечно. І тут все до цього надихає: берег річки, зелена зона, велика набережна. І найкращі заходи в місті, - каже Микола Капацина.Бізнесмен також розповів, що незабаром всі роботи всередині колишньої будівлі річвокзалу завершуватися і приміщення буде готове до проведення різного роду культурних заходів.

Незабаром ми закінчимо ремонтні роботи. Всередині тут буде галерея, івент-хол і артпростір. У будівлі будуть проходити виставки, майстер-класи та лекції. Те, що надихає і змінює миколаївців. Місце змінює людину, - зазначив він.


Микола Капацина каже, що *8 ПРИЧАЛ змінює жителів Миколаєва даючи їм можливість для розвитку і розширення горизонтів.

Я дуже задоволений, що *8 ПРИЧАЛ став чудовим майданчиком для рівної цивілізованої політичної дискусії. Опоненти, яро б'ються в інших місцях, тут починають поводитись по-іншому. Сьогодні тут кожен зможе знайти себе, реалізуватися і бути успішним. Те, що ми будуємо тут під українськими прапорами, це та країна і те місто, яке ми хочемо бачити! *8 ПРИЧАЛ змінює миколаївців, спосіб життя, їх інтереси та пріоритети, - резюмував Микола Капацина.