Календар
«ЧЕРКАСИ» – відкритий кінопоказ
14.10 18:00-20:30
У День Захисника України *8 ПРИЧАЛ запрошує на відкритий показ ексклюзивної режисерської версії військової екшн-драми «Черкаси». 

Початок окупації Криму. Мінний тральщик «Черкаси» разом з іншими українськими кораблями заблокований у бухті озера Донузлав – шлях до моря перекритий затопленими суднами російського флоту. Українські кораблі починають здаватися російському агресору. І лише тральщик «Черкаси» упродовж трьох тижнів чинить опір ворогу, не спускаючи синього-жовтого прапора.

Режисер: Тимур Ященко (Україна, 2020, 94 хв)
Жанр: історія, екшн-драма
У ролях: Євгеній Ламах, Олег Щербина, Роман Семісал, Дмитро Сова, Руслан Коваль

Трейлер переглянути тут.

Увага! В умовах пандемії просимо приходити на подію в масці. 
Фільм Ярослава Лодигіна «Дике поле», знятий за романом Сергія Жадана «Ворошиловград». Премія «Золота дзиґа» за найкращі чоловічі ролі, художника-постановника, оператора та звукорежисера, 2018. 

За сюжетом, головний герой Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, щоб розібратися із заправкою брата, який раптово поїхав. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім.

Режисер: Ярослав Лодигін (Україна, 2018, 120 хв)
Жанр: пригодницька драма
У ролях: Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко

Трейлер переглянути тут

Показ фільму проходить в рамках фестивалю «Нове українське кіно», який проводиться компанією Артхаус Трафік за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Увага! В умовах пандемії просимо приходити на подію в масці. 
Вхід вільний.