Інформаційна вакцина для молоді Миколаєва
Що відбувається:
Показ кіноісторій на тему медіаграмотності
Коли:
12.07 - 12.07.2021
Організатори:

Imaginsea Studios

12 липня в громадському просторі *8 ПРИЧАЛ відбудеться презентація та показ кіноісторій на тему медіаграмотності в рамках соціального проєкту «Інформаційна Вакцина для молоді Миколаєва».

Захід орієнтовано на журналістів та активних миколаївців, які зацікавлені сферою культури, медіа та кіно. Попередня акредитація не є обов’язковою. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Під час презентації буде представлено серію із трьох короткометражних кіноісторій на тему медіаграмотності. В презентації візьмуть участь миколаївські актори та представники знімальної групи, громадські діячі Миколаєва та України.

Мета проєкту – привернути увагу до проблеми відповідального споживання інформації, розповісти про засоби впливу на суспільну думку та способи захисту від інформаційних маніпуляцій.

Організатор проєкту – миколаївська компанія Imaginsea Studios, яка об’єднує молодих фільммейкерів і медійників, здійснює виробництво відеоконтенту, направленого на розвиток сучасного українського кінематографа, виступає ініціатором проведення соціальних освітніх заходів для молоді України на тему комунікацій та медіа.

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» бізнес-платформи «МрійДій» за підтримки Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Партнерами проєкту виступають громадські організації «Українська академія лідерства», «Центр демократії та верховенства права», «Інтерньюз-Україна», Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Громадський простір *8 ПРИЧАЛ, продюсерський центр «Made in Odessa», Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управління молоді та спорту Миколаївської ОДА, Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської ОДА. Ініціативу також підтримує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

З організаційних питань звертайтеся за контактами: +38 097 194 8857 або пишіть на [email protected] 

Що відбувається:
Показ кіноісторій на тему медіаграмотності
Коли:
12.07 - 12.07.2021
Організатори:

Imaginsea Studios