LOOK at me: виставка актуалізованих фотографій Стенлі Кубрика
Що відбувається:
Фестиваль актуального мистецтва Mykolaiv ART Week
Коли:
07.05 - 16.05.2021
Організатори:

Платформа MY ART
Агенція розвитку Миколаєва
*8 ПРИЧАЛ
За підтримки Посольства США в Україні

Запрошуємо відвідати виставку LOOK at me в артпросторі *8 ПРИЧАЛ в рамках фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week!

LOOK at me – це актуалізація фотографій американського режисера Стенлі Кубрика 1946-1950 років через їх взаємодію із цифровими інструментами. Помилки й випадковості в обробці сигналу породжують специфічне образне середовище, яке через свою деформацію дозволяє переосмислити вже встановлені художні структури й форми.

20 фотографій із фотоархіву режисера представлені на виставці в інтерпретації сучасних українських художників – братів Іваната Василя Костенків, вони ж BRATY, які демонструють новий погляд на естетичні події.

У 1945 році майбутнього режисера взяли в штат журналу LOOK Magazine – американського соціально-політичного видання, де особливу увагу приділяли фотографії. Тоді 17-річний Стенлі Кубрик став наймолодшим фотографом в історії журналу.

Він пропрацював в журналі п’ять років – до 1950 року. Всі ці роки Кубрику було доручено робити репортажні знімки Нью-Йорка, фотографувати повсякденне життя міста і його жителів. За цей час він зняв понад 15 тисяч кадрів. Всі вони зберігаються в архіві Музею Нью-Йорка та Бібліотеці Конгресу. Це кадри з нічних клубів, світського життя, спортивних змагань і стріт-фото. Редизайн цифрових фотокопій з музейного та бібліотечного зібрань склали основу експозиції «LOOK at me».

Стенлі Кубрик – американський режисер і продюсер, якого вважають одним з найбільших геніїв світового кінематографа ХХ століття. Свою першу роботу він представив у 1951 році – документальний фільм «День сутички» про боксера Роккі Граціано, а його перший повнометражний фільм «Страх і жадання» вийшов через два роки. Популярність режисерові принесла військова драма «Спартак», а найпопулярнішими фільмами Кубрика стали «Сяйво», «Космічна одіссея 2001», «Заводний апельсин», «Суцільнометалева оболонка» та «Із широко заплющеними очима».

Виставка відкрита для відвідувачів з 7 по 16 травня. Просимо приходити на виставку у захисній масці. Вхід вільний: будні з 16:00 – 20:00, у вихідні дні з 12:00 – 20:00. 

Виставка також доступна для перегляду в онлайн режимі на сайті фестивалю MYKOLAIV ART WEEK: CONNECT!

Що відбувається:
Фестиваль актуального мистецтва Mykolaiv ART Week
Коли:
07.05 - 16.05.2021
Організатори:

Платформа MY ART
Агенція розвитку Миколаєва
*8 ПРИЧАЛ
За підтримки Посольства США в Україні