Показ анімаційних фільмів LINOLEUM-2019
Що відбувається:
Показ анімаційних фільмів
Коли:
05.10 - 06.10.2019
Організатори:

Платформа MY ART

В Миколаєві показали best of the best світової анімації з трьох континентів. Понад 150 цінителів дорослих мультфільмів побачили 12 короткометражних фільмів з програми Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM-2019.

Захід викликав немалий ажіотаж. Всі 75 посадочних місць були заповнені глядачами вщент. І ще стільки ж людей, не відриваючи очей, дивилися стоячи всю півторагодинну програму.

Програмний директор LINOLEUM Анастасія Верлінська спеціально приїхала з Києва, аби представити миколаївцям чергову добірку експериментальних мультфільмів, куди увійшли переможці престижних міжнародних фестивалів. В тому числі й гучна українська анімаційна стрічка «Кохання» Микити Лиськова.

За її словами, сучасна анімація давно вийшла за рамки веселого і смішного дитячого мультика. Їй під силу і складні філософські речі, і глибоко драматичні сюжети. Нинішня добірка фільмів нерозривно пов’язана з темою фестивалю «Точки дотику», яка спрямована на зменшення дистанції між людьми для того, щоб допомогти їм знаходити спільну мову.

Після показу всі охочі мали можливість живо подискутувати на тему розуміння дорослих мультиків в Україні.

Виставка проходить в рамках Днів сучасного мистецтва у Миколаєві за підтримки Українського культурного фонду.

Що відбувається:
Показ анімаційних фільмів
Коли:
05.10 - 06.10.2019
Організатори:

Платформа MY ART