Календар
«ПРОТИ ВСІХ ВОРОГІВ: ІСТОРІЯ ДЖИН СІБЕРГ» – відкритий кінопоказ
14.05 19:00-21:00

Запрошуємо на відкритий кінопоказ біографічного трилера «Проти всіх ворогів: Історія Джин Сіберг» із неймовірною Крістен Стюарт.

Показ фільму відбудеться 14 травня о 19:00 на набережній *8 ПРИЧАЛу.
Вхід вільний. Просимо приходити на подію у захисній масці. 

Режисер: Бенедикт Ендрюс (США, Велика Британія, 2019, 96 хв).
Жанр: біографічний трилер.
У ролях: Крістен Стюарт («Світське життя»), Ентоні Макі («Месники»), Зазі Бітц («Джокер»). Трейлер: https://youtu.be/8gjXmYqF6vE

За сюжетом в кінці 60-х років зірка французької «нової хвилі», акторка Джин Сіберг на піку своєї кар'єри почала виступати за права афроамериканців та корінних народів США. Тоді ж ФБР розвернуло проти неї розвідувальну операцію: систему стежень та гучних провокацій. У цій мережі шпигунства молодий агент, якого таємно приставили до Сіберг, стає одним з головних героїв її історії.

Фільм наданий компанією Arthouse Traffic. Дивіться додаткову інформацію про фільм на сайті фестивалю. Також детальну інформацію про подію можна дізнатись на Facebook сторінці *8 ПРИЧАЛу.

Захід проходить в рамках Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CONNECT, що реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва та артпростором *8 ПРИЧАЛ за підтримки Посольства США в Україні.