Новини
У сквері біля *8 ПРИЧАЛу шквал повалив старі верби – їх прибирають третій день
15.07.2021
Через негоду в неділю, 11 липня, в сквері біля громадського простору *8 ПРИЧАЛ в Миколаєві повалились аварійні дерева.

Про це в коментарі кореспонденту НікВесті розповів бізнесмен, депутат Миколаївської міськради Микола Капацина.

За його словами, погода різко погіршилася під час підготовки локації до показу фінального матчу Італії проти Англії на Євро-2020.

У неділю всі готувалися дивитися футбол, ми анонсували показ фінального матчу на великому рідкокристалічному екрані. І ось, як раз під час підготовки нашого простору абсолютно несподівано, буквально за дві-три хвилини розвернувся шквал, сильна злива, він, правда, за три хвилини й закінчився, - розповів Микола Капацина.

Однак навіть за такий короткий час вітер встиг пошкодити близько половини старих верб, що ростуть в сквері «Спаський».

Практично всі верби впали, були вирвані з коренем, в одне з дерев потрапила блискавка, воно розкололося і теж упало. Це черговий аргумент на користь того, що, звичайно, старовинні насадження - це дуже приємно, під ними приємно гуляти, але це точно небезпечно, - вважає депутат.

Інцидент обійшовся без жертв, але його наслідки усувають вже три дні, не дивлячись на те, що в інших районах міста дерева не падали.

Уже три дні працюють міські служби, зокрема, департамент ЖКГ, озеленювачі, які це все ріжуть, пиляють і вивозять. Три дні необхідно для того, щоб просто прибрати, при тому, що всі працюють там, на місті цей шквал ніяк не позначився, - додав Микола Капацина.

Бізнесмен підкреслив, що готовий сприяти розвитку проєкту по повного оновлення скверу шляхом посадки нових саджанців.

Черговий очевидний показник, що запускати проблеми не можна, про них треба сміливо говорити. Ми всі любимо дерева, але їх треба замінювати свіжими, новими, які виростуть разом з нашими дітьми, а не чекати, коли вони впадуть на голову. Я збираюся цим займатися, місто будемо «підштовхувати», з позиції мого депутатського статусу буду максимально лобіювати реконструкцію цієї ділянки міської території, - заявив депутат.