Новини
Відкрито виставку фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CHANGE
04.10.2021
В Миколаєві в рамках Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week яскраво відкрили міжнародну колективну виставку CHANGE в громадському просторі *8 ПРИЧАЛ. Майже 400 миколаївців та гостей міста поринули у світ змін у суспільстві та навколо себе.

Захід організований мистецькою Платформою MY ART та Агенцією розвитку Миколаєва в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Сьогодні ми відкрили головну експозицію фестивалю - Change. Чому така назва? Фестиваль існує вже 5 років, і кожного разу ми намагаємось виокремити тематику, яка буде проходити крізь усі заходи. Тема змін є доволі глибокою та всебічною. За останні роки змінився світ: клімат, політичні режими, екологія, права людей та головне змінилися і ми, як організатори, - зазначає Дмитро Ларченко, куратор конкурсу.

Разом з організаторами виставку відкрили її учасники - Катя Кононенко (м. Київ), Юлія Балуда (м. Херсон) та Олександр Танасюк (м. Херсон), які спеціально завітали до Миколаєва.


В цілому проєкт в Миколаєві об’єднав 145 митців (фотографів, художників, скульпторів, аніматорів, відеографів) з 4 континентів, які подали свої роботи на участь в конкурсі. На виставку відібрано роботи 55 авторів з 30 країн світу: України, США, Франції, Німеччини, Великої Британії, Чехії, Литви, Словакії, Хорватії, Данії, Іспанії, Італії, Португалії, Бельгії, Польщі, Білорусі, Голландії, Словенії, Греції, Північної Македонії, Румунії, Туреччини, Індії, Ірану, Китаю, В’єтнаму, Мексика, Гаїті, Південно-Африканської Республіки та Демократичної республіки Конго.

Цієї виставкою ми пропонуємо вам прослідити, як різні митці в абсолютно різних стилях роботи рефлексують та переживають зміни навколо себе та в самих себе… Хочу додати, що ця експозиція є не фіналізованою, тут відсутні роботи двох авторів. Однієї місцевої мисткині та художника з закордону. Сподіваюсь що найближчими днями ці роботи будуть у цьому залі, - додають організатори.

CHANGE – це дослідження зміни у суспільстві та ролі людини у глобальному світі. Це своєрідна рефлексія подій навколо себе та свого оточення у світі постправди й прийняття миттєвих рішень.

Посилання на подію у Facebook тут

Виставка триватиме до 16 жовтня. Вхід вільний.